07. 09. 2023  
 

Novinky
Základní info
Aktivity
Partneři
Kalendář akcí
Tiskové zprávy
Napsali o nás
Kontakt
Bozi Dar

RybařeníPenzion v Jižních ČecháchKunžakUbytováníUbytování velkých skupinChata Česká KanadaChata StrmilovUbytování Česká KanadaChata u rybníkaChata Jižní ČechyPenzion StrmilovKomorníkPenzion v Kunžaku


Tento projekt byl spolufinancován z ESF a státního rozpočtu ČR


20. 05. 2008 | equal.romea.cz | Aktivity

Romea se bude prezentovat na veletrhu JOBDAYS 2008

Internetová burza práce bude jako jedna z hlavních aktivit občanského sdružení Romea prezentována na největším tuzemském pracovním veletrhu JOBDAYS. Stránky www.burzaprace.romea.cz již od června 2006 informují o volných pracovních místech v ČR i v zahraničí, či o vzdělávacích nabídkách. Za dobu dvouleté existence mají již přes pět set pravidelných registrovaných uživatelů.

Cílem veletrhu práce JobDays 2008 je nabídnout konkrétní pracovní pozice a zároveň prostřednictvím seminářů, školícího střediska, media stanu a dalších speciálních možností návštěvníkům ukázat, jak uspět při přijímacích řízeních a úspěšně se uplatnit na současném dynamickém trhu práce. Veletrh je koncipován jako "velké přijímací řízení", přímo na místě tedy budou probíhat i pohovory na konkrétní pracovní pozice. Na každý den jsou navíc připraveny semináře, přednášky, workshopy i informace o možnostech proškolení a rekvalifikace, a to nejen pro absolventy, ale i pro veřejnost, která již na trhu práce aktivně působí.  Absolventům škol bude určeno informační centrum pro uplatnění absolventů na trhu práce nejen v České republice ale také v celé Evropské unii, dostane se jim také speciálních pracovních nabídek.

 

Veletrh JOBDAYS 2008 potrvá od 27. do 31.května v prostorách PVA Letňany (Beranových 667, Praha 9). Pro návštěvníky bude otevřen denně od 10 do 18 hodin. Letošního veletrhu by se mělo účastnit na osmdesát zaměstnavatelů.

 


Autor: ROMEA | Informační e-mailVytisknout článek

22.06.2008:
VIDEO

18.06.2008:
PREZENTACE

18.06.2008:
VIDEO

Copyright © ROMEA 2005 - 2006.
Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru equal.romea.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení ROMEA zakázány. Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.