07. 09. 2023  
 

Novinky
Základní info
Aktivity
Partneři
Kalendář akcí
Tiskové zprávy
Napsali o nás
Kontakt
Bozi Dar

RybařeníPenzion v Jižních ČecháchKunžakUbytováníUbytování velkých skupinChata Česká KanadaChata StrmilovUbytování Česká KanadaChata u rybníkaChata Jižní ČechyPenzion StrmilovKomorníkPenzion v Kunžaku


Tento projekt byl spolufinancován z ESF a státního rozpočtu ČR


11. 03. 2008 | equal.romea.cz | Aktivity

Internetová burza práce doporučuje…

Patříte-li k těm, kteří jsou právě bez práce nebo uvažují o změně zaměstnání, pak jsou tyto řádky určeny právě vám. Občanské sdružení Romea uveřejňuje každý den na své Internetové burze práce širokou nabídku volných pracovních míst a vzdělávacích možností nejen v České republice. Možná I vy si zde vyberete zaměstnání podle vašich představ.

Pro tento týden jsme z mnoha pozic vybrali tyto nejzajímavější nabídky: kontaktní pracovník, terénní pracovník, vedoucí Oddělení vztahů s veřejností v Muzeu romské kultury, sekretářka ředitele Muzea romské kultury, Sekretářka ředitele Muzea romské kultury, prodavač v Delvitě, lektor anglického jazyka, prodavač/ka obuvi, rozvoz pekařských linek a vrátný.

 

 

Kompletní nabídku aktuálně volných pracovních míst u nás i v cizině naleznete na adrese www.burzaprace.romea.cz.

 

Projekt Internetové burzy práce je financován v rámci programu iniciativy společenství Equal.

 

 


Autor: ROMEA | Informační e-mailVytisknout článek

22.06.2008:
VIDEO

18.06.2008:
PREZENTACE

18.06.2008:
VIDEO

Copyright © ROMEA 2005 - 2006.
Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru equal.romea.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení ROMEA zakázány. Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.