18. 10. 2017  
 

Novinky
Základní info
Aktivity
Partneři
Kalendář akcí
Tiskové zprávy
Napsali o nás
Kontakt
Bozi Dar

RybařeníPenzion v Jižních ČecháchKunžakUbytováníUbytování velkých skupinChata Česká KanadaChata StrmilovUbytování Česká KanadaChata u rybníkaChata Jižní ČechyPenzion StrmilovKomorníkPenzion v Kunžaku


Tento projekt byl spolufinancován z ESF a státního rozpočtu ČR


10. 03. 2008 | equal.romea.cz | Aktivity

Internetovou burzu práce využívá čím dál více lidí

Již 440 registrovaných osob a na sedmdesát firem využívá pravidelně služeb Internetové burzy práce nejen pro romské uživatele. Týdně pak stránky zhlédne na pět set až šest set osob

Stránky www.burzaprace.romea.cz denně shromažďují informace o volných pracovních místech v ČR a zahraničí. Uživatelé zde dále naleznou nabídku rekvalifikací a stáží, dozví se rovněž, jak má vypadat životopis či jak si počínat při hledání zaměstnání, pohovorech, atd.

 

Navštivte stránky burzy práce a buďte pravidelným uživatelem. Registrace přináší hned dvě výhody! Denně registrovaným přichází do emailové schránky informace o pracovních novinkách na stránkách burzy práce, nemusí je tedy pracně vyhledávat. Sekce nazvaná Vložte si svůj životopis je zase hojně využívaná firmami a organizacemi, které si prostřednictvím přítomných životopisů vybírají své budoucí zaměstnance.

 

Periodické upoutávky na exkluzivní nabídky se objevují také na adresách www.romea.cz a www.equal.romea.cz. Projekt, jenž je od června 2006 aktivitou občanského sdružení Romea, je financován v rámci aktivity společenství Equal – Podpora Romů v Praze.

 


Autor: ROMEA | Informační e-mailVytisknout článek

22.06.2008:
VIDEO

18.06.2008:
PREZENTACE

18.06.2008:
VIDEO

Copyright © ROMEA 2005 - 2006.
Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru equal.romea.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení ROMEA zakázány. Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.