18. 10. 2017  
 

Novinky
Základní info
Aktivity
Partneři
Kalendář akcí
Tiskové zprávy
Napsali o nás
Kontakt
Bozi Dar

RybařeníPenzion v Jižních ČecháchKunžakUbytováníUbytování velkých skupinChata Česká KanadaChata StrmilovUbytování Česká KanadaChata u rybníkaChata Jižní ČechyPenzion StrmilovKomorníkPenzion v Kunžaku


Tento projekt byl spolufinancován z ESF a státního rozpočtu ČR


13. 09. 2007 | equal.romea.cz | Novinky

Další ročník bezplatných přípravných kurzů na SŠ a VŠ v Praze

Občanské sdružení Slovo 21 vyhlašuje již po třetí přípravné kurzy na střední a vysoké školy v rámci projektu „Podpora Romů v Praze“. Kurzy jsou určeny těm, kteří mají zájem se kvalitně a efektivně připravit na přijímací zkoušky na střední nebo vysokou školu. Nutno dodat, že přípravné kurzy jsou bezplatné a věková hranice zájemců není omezená.

Hlásit se však mohou pouze zájemci z Prahy. Příprava na SŠ bude probíhat od listopadu 2007 do konce dubna 2008, na vysokou školu se zájemci mohou připravovat od prosince 2007 až do května následujícího roku.

Přihlášky a více informací na tel: 222 511 434 nebo e-mailu: pripravastudentu@centrum.cz.

Projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem EU a státním rozpočtem České republiky. Projekt podpora Romů v Praze Projekt je zaměřen na podporu celoživotního učení a postupů umožňujících vyloučeným romským komunitám v Praze rovnoprávný přístup na trh práce. Na projektu se kromě příjemce - občanského sdružení Slovo 21 - podílí hlavní město Praha, občanské sdružení Romea, občanské sdružení R-Mosty, Základní škola Praha 3 a Úřad městské části Praha 3.


Autor: ROMEA | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Slovo 21

22.06.2008:
VIDEO

18.06.2008:
PREZENTACE

18.06.2008:
VIDEO

Copyright © ROMEA 2005 - 2006.
Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru equal.romea.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení ROMEA zakázány. Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.