18. 10. 2017  
 

Novinky
Základní info
Aktivity
Partneři
Kalendář akcí
Tiskové zprávy
Napsali o nás
Kontakt
Bozi Dar

RybařeníPenzion v Jižních ČecháchKunžakUbytováníUbytování velkých skupinChata Česká KanadaChata StrmilovUbytování Česká KanadaChata u rybníkaChata Jižní ČechyPenzion StrmilovKomorníkPenzion v Kunžaku


Tento projekt byl spolufinancován z ESF a státního rozpočtu ČR


28. 05. 2007 | equal.romea.cz | Novinky

Internetová burza práce má vylepšenou podobu

Po téměř ročním provozu má Internetová burza práce novou tvář. Jejím cílem je zpřehlednit část inzerované nabídky a zlepšit některé služby, jichž denně využívají uživatelé i správci stránek burzy práce.

Na hlavní stránce došlo ke sloučení doposud uveřejňované nabídky vzdělávacích možností pod speciální rubriku Vzdělávání. V nejbližších dnech v ní uživatelé naleznou nabídky rekvalifikačních kurzů, seminářů, stáží a jiných vzdělávacích možností. Nově také registrovaným osobám burzy práce přichází na email jednou denně balíček aktuálních pracovních nabídek toho dne.

 

Spolu s těmito změnami zahájila Internetová burza práce rovněž soutěž o CD kapely Gipsy.cz. Jejím cílem je prostřednictvím dotazníku mimo jiné zjistit, jakou měrou stránky burzy práce během prvního roku své existence přispěly lidem k najití zaměstnání.


Od prvního dne provozu webových stránek se na burze práce zaregistrovalo 240 soukromých uživatelů, z toho tři desítky firem a organizací, které zde samy inzerují svá volná pracovní místa.


Projekt je financován v rámci Programu iniciativy společenství Equal.


Autor: ROMEA | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: ROMEA

22.06.2008:
VIDEO

18.06.2008:
PREZENTACE

18.06.2008:
VIDEO

Copyright © ROMEA 2005 - 2006.
Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru equal.romea.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení ROMEA zakázány. Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.