18. 10. 2017  
 

Novinky
Základní info
Aktivity
Partneři
Kalendář akcí
Tiskové zprávy
Napsali o nás
Kontakt
Bozi Dar

RybařeníPenzion v Jižních ČecháchKunžakUbytováníUbytování velkých skupinChata Česká KanadaChata StrmilovUbytování Česká KanadaChata u rybníkaChata Jižní ČechyPenzion StrmilovKomorníkPenzion v Kunžaku


Tento projekt byl spolufinancován z ESF a státního rozpočtu ČR


04. 07. 2006 | equal.romea.cz | Napsali o nás

Romové mohou hledat práci na internetu

PRAHA - Čeští Romové mohou nově hledat zaměstnání prostřednictvím internetových stránek www.burzaprace.romea.cz. V nabídce desítek inzerátů jsou nejčastější pozice prodavačů, kuchařů, číšníků nebo pracovníků v ochraně majetku a osob.

Stránky připravilo romské sdružení Romea, které peníze na projekt získalo z Evropského sociálního fondu a českého rozpočtu. Návštěvníky webu po něm provázejí kreslené postavičky dívky Rudy a chlapce Julka.

Vedle zaměstnání v ČR se mohou zájemci vydat za prací i do zahraničí, případně absolvovat rekvalifikační kurz. V České republice žije podle odhadů zhruba 200 tisíc Romů. ČTK uvádí, že až 90 procent příslušníků dospělé populace je bez práce.


Autor: ROMEA | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Právo, (lh)

22.06.2008:
VIDEO

18.06.2008:
PREZENTACE

18.06.2008:
VIDEO

Copyright © ROMEA 2005 - 2006.
Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru equal.romea.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení ROMEA zakázány. Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.