18. 10. 2017  
 

Novinky
Základní info
Aktivity
Partneři
Kalendář akcí
Tiskové zprávy
Napsali o nás
Kontakt
Bozi Dar

RybařeníPenzion v Jižních ČecháchKunžakUbytováníUbytování velkých skupinChata Česká KanadaChata StrmilovUbytování Česká KanadaChata u rybníkaChata Jižní ČechyPenzion StrmilovKomorníkPenzion v Kunžaku


Tento projekt byl spolufinancován z ESF a státního rozpočtu ČR


28. 11. 2005 | equal.romea.cz | Novinky

ROMEA pořádá kurz, který připraví Romy na novinářskou dráhu

Občanské sdružení Romea oznamuje, že pro zvýšený zájem uchazečů o mediální výcvik: „Školení a zaměstnávání mladých romských novinářů a zájemců o práci v mediální oblasti“ jsou prodlouženy termíny pro uzávěrku přihlášek a výběrového řízení.

Přijímací řízení uchazečů proběhne 27.2.2006 v budově ZŠ Havlíčkovo nám., Praha 3.

Přihlášky spolu s aktuálním fotem, životopisem ( povinné ), ukázkami prací a minimálně jedním doporučením (učitel, zaměstnavatel, sociální pracovník apod. ) – dobrovolné, zasílejte nejpozději do 17. 2. 2006 na adresu: Romea o.s., Žitná 49, 110 00 Praha 1, nebo emailem na adresu vzdelavani@romea.cz, romea@romea.cz.

Vybraní uchazeči budou o místě a termínu konání výběrového řízení vyrozuměni na internetových stránkách www.romea.cz, telefonicky nebo e-mailem. Podrobné informace o kurzu naleznete zde. Vzdělávací kurz je financován z evropského programu Equal. Individuální podpora účastníků kurzu není možná (cestovné, ubytování a strava nebude hrazena).


Autor: ROMEA | Informační e-mailVytisknout článek

22.06.2008:
VIDEO

18.06.2008:
PREZENTACE

18.06.2008:
VIDEO

Copyright © ROMEA 2005 - 2006.
Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu serveru equal.romea.cz jsou bez písemného souhlasu občanského sdružení ROMEA zakázány. Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.